piątek, 22 stycznia 2010

Warsztaty feryjne nr 2

12:00 w Gimnazjum. To nasz czas. W gronie większym niż w środę przystąpiliśmy do owocnej pracy. Dziś każdy pisał posta na bloga, każdy też tworzył swoją pierwszą stronę internetową.

Dzień wcześniej złożyliśmy życzenia naszym Babciom i Dziadkom, zaprosiliśmy ich do siebie. Jednak z powodu pogody (jest ślisko, dużo śniegu) i okoliczności zdrowotnych, ciężko było przybyć im do nas. Jednak Babcia Dominika pojawiła się u nas! Opowiedziała, jak funkcjonują Seniorzy w Strzałkowie.

Oczywiście, ,,nie odpuściłam", i pojawiłam się w GOKu na spotkaniu Koła Emerytów i Rencistów. Ochoczo przyjęli moją propozycję warsztatów dla nich. Obecnie przygotowują się do Balu Karnawałowego, który odbędzie się 09.02. Jestem w kontakcie z prezesem KEiR.

A dziś kolejne spotkanie, oczywiście o 12:00 (w samo południe;). A po południu podsumowanie naszych komputerowych warsztatowych feryjnych spotkań.

2 komentarze:

Unknown pisze...

Niech żyją nasze babcie i dziadkowie :) fajnie że nawiązałaś współpracę :) Praca z osobami starszymi daje wiele satysfakcji :) trzymam kciuki aby była kontynuowana :>

! pisze...

:) yhm:) są bardzo aktywni i ochoczo przystępują do nowych aktywności:))

teraz czekam na listy zgłoszeń, sala komputerowa dla seniorów - zarezerwowana:)

Projekt "Widzę... Słyszę... Piszę!" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".
Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "Widzę... Słyszę... Piszę!" sfinansowano ze środków programu Akademii Orange.